potrzeby

Potrzeby seksualne Polek i Polaków

Jeśli uważasz, że tylko mężczyźni myślą stale o seksie, to jesteś w dużym błędzie. Okazuje się, że i kobiety mają takie myśli i to nawet kilkadziesiąt razy w ciągu każdego dnia. Płeć piękna jest za to bardziej skryta i subtelna i nie zawsze pokazuje pożądanie. Pewne jest natomiast, że Polacy coraz rzadziej uprawiają seks. Wpływ na to ma co najmniej kilka czynników, a główną przyczyną jest po prostu brak czasu.

 

Seksuolodzy potwierdzają, że Polacy coraz rzadziej uprawiają seks, a każdy stosunek jest krótszy aniżeli jeszcze kilka lat temu. Wpływ na to ma brak czasu, ale też przemęczenie, brak snu, przewlekły stres. Coraz więcej osób decyduje się też na życie w pojedynkę i nie ma stałego partnera. Przez to aktywność seksualna jest dla nich nieco problematyczna.

 

Czy wiesz, że nawet 8% Polek w ogóle nie ma orgazmu? Do tego 30% pań potwierdza, że całkowite spełnienie osiąga tylko raz na jakiś czas. O wiele częściej orgazm osiągany jest nie w trakcie stosunku płciowego, ale w czasie masturbacji albo seksu oralnego. Ciekawostką jest przy tym fakt, że kobiety o wiele rzadziej niż mężczyźni mają fantazje erotyczne. Są za to coraz bardziej otwarte na eksperymenty łóżkowe i chętnie sięgają po erotyczne gadżety. W tej kwestii wykazują nawet większe zainteresowanie aniżeli panowie.

 

Panowie marzą za to o dominacji. Niestety, okazuje się, że nawet 20% z nich ma okresowe albo stale problemy z potencją. Oznacza to, że nie mogą osiągnąć wzwodu albo erekcja jest zbyt krótka. Nie chodzi jedynie o to, że przez to nie są zdolni do rozmnażania się, ale nawet do seksualnego spełnienia. Ci, którzy wykazują tego rodzaju problemy, powinni udać się do medyka albo spróbować naturalnych sposobów, które takie kłopoty mogą szybko zwalczyć. Mowa tu między innymi o suplementacji preparatów z dobroczynnym składem. Na męskość świetnie działa cynk, wyciąg z żeń-szenia i korzenia Maca.

 

Jedno jest pewne. Aby życie seksualne było w pełni zadowalające, musimy mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach względem partnera. Ważne jest także eliminowanie kompleksów, które mogą skutecznie zakłócić erotyczne uniesienia.

Więcej informacji:

eroxel skutki uboczne I penirium forum I powercum gdzie kupić I erogen x allegro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *