powiększanie

Naturalne sposoby na powiększenie penisa

Przeciętny rozmiar członka to 13-15 centymetrów. Statystyczny Chińczyk ma jednak penisa o długości 11 centymetrów, a rekord został przypisany pewnemu Amerykaninowi, którego przyrodzenie to aż 34 centymetry. Jak widać, długość męskiego członka może być różna i nie ma jednej miary, która określałaby jego idealną długość.

 

Coraz częściej do seksuologów pukają jednak panowie, którzy cierpią z powodu tzw. kompleksu małego penisa. Ich zdaniem mają oni zbyt małe przyrodzenie, co bardzo często powoduje całkowite wycofanie się z życia erotycznego. To z kolei powodować może nie tylko frustrację, ale tez przewlekłą depresję. W takiej sytuacji należy walczyć nie tylko o terapię psychologiczną, która pozwoli zniwelować kompleks, ale również o fizyczne powiększenie penisa, co przełoży się na intensywniejsze doznania w łóżku. Na szczęście są na to skuteczne, naturalne sposoby.

 

Jedną z nich jest suplementacja preparatów o optymalnym składzie substancji, które wpływają na powiększenie męskiego członka. To środki naturalne z cynkiem, wyciągiem z korzenia Maca oraz wyciągiem z korzenia żeń-szenia. Te składniki usprawniają ukrwienie i ciśnienie krwi, zwiększają libido i dodają panom witalności. Miesięczna kuracja sprawi zaś, że penis wydłuży się o co najmniej kilka centymetrów, zwiększy się także jego objętość. Warto również pamiętać, że takie suplementy diety niwelują też problemy z potencją. Oznacza to, że mężczyzna jest w stanie osiągać wzwód i utrzymać go dłużej.

 

Suplementacja korzystnych składników działa długotrwale i uznawana jest za jeden z najlepszych, naturalnych sposobów na powiększenie męskiego przyrodzenia. Jest o wiele lepsza od inwazyjnych, chirurgicznych zabiegów, ponieważ efekty są podobne, a przy tym natura nie przyczynia się przecież do pojawiania się jakichkolwiek skutków ubocznych.

Z metod krótkotrwałych można polecić specjalną pompkę do powiększania członka albo maści i żele, które użyte przed samym stosunkiem również powiększają męskie przyrodzenie. Należy jednak pamiętać, że takie preparaty działają nieco znieczulająco, przez co osłabiają erotyczne doznania.

Źródło:

eroxel apteka I penirium tabletki cena I powercum stosowanie I gdzie można kupić erogen x

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *