kompleks

Najczęściej wymieniane kompleksy mężczyzn

Chociaż to przede wszystkim kobiety borykają się z kompleksami na temat swojego wyglądu fizycznego, to i wśród mężczyzn znajda się ci, którzy takie wykazują. Nie jest to jednak zbyt duża waga czy niski wzrost. Okazuje się, że często wymienianym kompleksem jest ten dotyczący zbyt małego penisa.

 

Męskie kompleksy bezsprzecznie wpływają na obniżenie ich samooceny. Ujma związana ze zbyt małym członkiem przyczynia się nawet do wycofania z życia społecznego, towarzyskiego i tego intymnego. I chociaż nikt nie określił optymalnego rozmiaru członka, to panowie zwracają na wielkość swojej męskości ogromną uwagę.

 

Musimy zdać sobie sprawę, że kompleks mężczyzny, który uznaje, że jego penis jest zbyt mały, ma znaczenie również dla jego partnerki. Nie ma wątpliwości, że u obojga partnerów spada wtedy libido, co więcej, mężczyzna może wykazywać problemy z potencją. Doznania erotyczne są więc wtedy znacznie mniejsze.

 

Na szczęście dzisiaj jest wiele sposobów na to, by takiego kompleksu się pozbyć. To nie tylko operacja chirurgiczna polegająca na plastyce członka. Mowa także o w pełni bezpiecznym, a nawet naturalnych sposobach, które przyczyniają się do powiększenia penisa.

Jedną z metod jest wykorzystanie zabawki erotycznej, czyli specjalnej pompki, która pozwala uzyskać krótkotrwały, ale jednak znaczny efekt powiększenia męskiego przyrodzenia. To dobry pomysł, by taki gadżet wprowadzić do sypialni. Jeśli jednak mężczyzna liczy na długotrwały efekt, lepiej sprawdzi się suplement diety z aktywnymi składnikami, które mają dobroczynny wpływ na męskość. Należy wybierać przede wszystkim te preparaty, które w swoim składzie zawierają żeń-szeń, cynk i korzeń Maca.

 

Pamiętajmy, że większość męskich kompleksów tkwi w naszej psychice. Odpowiednie podejście do tematu pozwoli cieszyć się wysoką samooceną. Oczywiście kompleksy można również niwelować, świetnym przykładem jest właśnie zwalczanie kompleksu małego penisa, co przekłada się na sprawną aktywność w różnych aspektach życia.

Przeczytaj:

eroxel forum I penirium gdzie kupić I powercum opinia I erogen x skutki uboczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *