penisy

Mężczyźni o swoich penisach

Co piąty mężczyzna nie jest zadowolony z rozmiarów swojego penisa. Jednocześnie większość panów kłamie w kwestii rozmiarów swojego członka. Na forum publicznym ich zdaniem zawsze jest on przynajmniej o kilka centymetrów większy aniżeli w rzeczywistości. Tak naprawdę nie wiadomo skąd wziął się tzw. kompleks małego członka i dlaczego płci męskiej tak bardzo zależy na tym, by cieszyć się jak największymi rozmiarami. Dla większości ich partnerek seksualnych rozmiar nie jest priorytetem, ale raczej technika uprawiania seksu.

 

Jeśli mielibyśmy uwierzyć przechwałkom na temat męskości, każdy pan cieszyłby się długim i grubym członkiem. Rzeczywistość jest jedna inna. Okazuje się, że średni rozmiar europejskiego członka to 13-14 centymetrów. Nikt jednak jednoznacznie nie określił, czy jest to dużo, a może zbyt mało, by zadowolić kobietę. Bo przecież właśnie przede wszystkim o kobiety tu chodzi. Mężczyźni nadal uznają, że rozmiar ma znaczenia w kwestii erotycznych doznań swoich partnerek. Większość nie przyjmuje do wiadomości, że wielokrotne orgazmy nie pojawiają się jedynie dlatego, że mężczyzna ma pokaźnych rozmiarów członka.

 

Przejaw prawdziwej męskości jest jednak dla większości zbyt mały. Już dawno zauważyli tę tendencję producenci erotycznych zabawek, ale też producenci suplementów diety. Na rynku z łatwością nabyć można preparaty, które mają przyczyniać się do powiększenia członka. I rzeczywiście, jeśli wybierze się te o dobrym składzie i będzie się je regularnie stosować, można liczyć na pozytywne efekty. W większości przypadków penis nie jest jednak zbyt mały, to jego właściciele mają po prostu na jego punkcie bzika. Aby jednak poprawić ich samopoczucie, podnieść samoocenę, pewność siebie oraz przywrócić ich do w pełni towarzyskiego życia codziennego, warto postarać się, by choćby naturalnymi sposobami penis powiększył się o tych kilka centymetrów. Jeśli dzięki temu męskie kompleksy mają zniknąć, a życie erotyczne rozkwitać, to czemu z takich metod nie korzystać? Tym bardziej że są w pełni bezpieczne.

Polecam:

gdzie można kupić eroxel I penirium apteka I powercum sklad I erogen x dawkowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *