erogen x

EROGEN-X

Powieszenie penisa nigdy nie było takie proste. Bez tabletek, pompek, ingerencji chirurgicznej wystarczy żel. Oparta na najnowszych osiągnięcia biochemii formuła Erogen X pozwala na powiększenie penisa, zarówno jego długość jak i grubość ulegną zmianie. Zwiększy to twoje doznania seksualne. Twój orgazm będzie mocny jak nigdy wcześniej. twoja erekcja będzie dłuższa i mocniejsza, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze bardziej dojść. Dzięki żelowi życie erotyczne twoje i twojej partnerki zmieni się raz na zawsze. Wielokrotne stosunki będą normą w waszej sypialni.

Erogen X jak stosować

Przed użyciem żelu należy się dokładnie zapoznać z ulotką dołączoną do opakowania. Żel należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Erogen X trzeba delikatnie wmasować w penisa. Czynność tą najlepiej powtarzać dwa raz dziennie. Regularne stosowanie żelu pozwoli cieszyć ci się największymi efektami.

Erogen X skutki uboczne

U mężczyzn regularnie stosujący żel Erogen X nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. Dzięki naturalnym składnikom, żel jest bezpieczny dla osób w każdym wieku. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Erogen X opinie z forum

Producent zawsze będzie obiecywać niesamowity efekt. A jakie wrażenia mają zwykli użytkownicy żelu Erogen X. Większość opinii dotycząca żelu jest pozytywna, oczywiście znajdą się osoby. które nie są zachwycone żelem, ale jak same przyznają nie stosują go regularnie i zgodnie z zaleceniami. Zatem co są sądzą o Erogen X osoby, które go regularnie stosują. Mężczyźni chwalą się, ze ich członki urosły, średnio do 7 cm. Są zadowoleni, że na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać. Zachwalają żel, ponieważ ich erekcja jest zdecydowanie dłuższa i mocniejsza. Duża część z nich pisze, że o zmianach jakie zaszły w ich życiu seksualnym, że mają częstsze orgazmy i zdecydowanie silniejsze. Również częstotliwość uprawniania seksu wzrosła i to nie tylko dzięki wielokrotnym orgazmom jednej nocy. Panowie podkreślają, że również ich partnerki są zadowolone z efektów jakie daje Erogen X i częściej chcą z nimi uprawiać seks.

Erogen X producent

Dzięki dbałości o każdy etap produkcji oraz przestrzeganiu restrykcyjnych norm dotyczących jakości i bezpieczeństwa. Możesz jako konsument mieć pewność że trafi do ciebie produkt najwyższej jakości. Dzięki użyciu wyselekcjonowanych składników i odpowiedniemu ich łączeniu trafia do ciebie najlepszy produkt na rynku żeli erotycznych.

Erogen X skład

Erogen X to same naturalne składniki takie jak :olej cynamonowy, nikotnian benzylu oraz wazelina.
Olej cynamonowy wpływa na zwiększenie syntezy tlenku azotu, co wpływa na rozkurcz mięśni gładkich znajdujących się w naczyniach krwionośnych. Dzięki czemu ilość krwi dostarczanej do penisa w kluczowych momentach uniesienia znacznie wzrasta, penis zyskuje na masywności oraz objętości. Wpływa na dłuższą i silniejszą erekcje.
Nikotynian benzylu odpowiada za dotlenianie komórek oraz wygładza skórę. Sprawia, że organizm jest w stanie się szybciej zregenerować, co ma znaczący wpływ na ilość stosunków, które można odbyć w krótkich odstępach czasu. Organizm szybciej się regeneruje, dzięki czemu możliwe jest odbycie kilku stosunków z rzędu.
Wazelina wiąże wodę na powierzchni naskórka, zwiększa wrażliwość skóry prącia i moszny na dotyk i doznania erotyczne.

Erogen X allegro czy ceneo

Oryginalny produkt można kupić jedynie na stornie producenta, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że trafia do ciebie najlepszy żel na rynku. Nie daj się oszukać nie kupuj u pośredników.

źródło: https://revitaworld.com/pl/na-potencje/erogen-x/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *